تماس با ما
منوی دسته بندی

گاز سنج های پرتابل

شرکت گشایشگران فن صنعت، با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری یا ارتباط مستقیم با کمپانی Honeywell آمریکا، Crowcon انگلستان، Electronic Detection Technology CO و Action Electronics از چین که از معتبرترین تولیدکنندگان اروپا و آسیا هستند، در زمینه تجهیزات پرتابل و ثابت اندازه گیری، مانیتورینگ و کنترل در ایران فعالیت می نماید. این شرکت، به عنوان نماینده رسمی کمپانی های Electronic Detection Technology CO و Action Electronics و تامین کننده مستقیم از کارخانه های Honeywell و Crowcon ضمن تأمین، نصب و راه اندازی سیستم های فوق کلیه خدمات پس از فروش نظیر آموزش، کالیبراسیون، سرویس، تعمیرات و تأمین قطعات یدکی را برای تجهیزات مورد ارائه به انجام می رساند.

گاز سنج های ثابت و پرتابل این شرکت راه حل مناسبی برای نشان دادن و جلوگیری از خطر نشر و ازدیاد حجم گاز های سمی و قابل اشتعال و حفظ ایمنی افراد در محیط هایی است که گاز های سمی یا قابل اشتعال بخشی از پروسه یا یکی از محصولات جانبی آن می باشد. گاز سنج های این شرکت به دو دسته ثابت و پرتابل دسته بندی میشود.

گاز سنج های پرتابل چند گازه و یا تک گازه ارائه شده توسط این شرکت مانند تلفن همراه کوچک و سبک به راحتی قابل حمل و نقل بوده و در برابر ضربه و نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است و کلیه اخطار ها را به سه طریق لرزشی، دیداری و شنیداری به اطلاع کاربر میرساند. لازم به ذکر است که بر اساس کاربردها و application های مختلف تجهیز پیشنهادی این شرکت متفاوت خواهد بود.

گاز سنج های پرتابل به دو دسته تک گازه و چند گازه تقسیم بندی می شود.