تماس با ما
منوی دسته بندی

گازسنج T4

گازسنج T4

آشکارساز گاز قابل حمل T4 محافظت موثری در برابر 4 خطرات معمول گازی ایجاد می کند: مونوکسید کربن، سولفید هیدروژن، گازهای قابل اشتعال و کاهش اکسیژن. این دستگاه در حال حاضر با تشخیص پتان، هگزان و دیگر هیدروکربن های زنجیره بلند بهبود یافته است.

رعایت انعطاف پذیری، استحکام و هزینه پایین مالکیت در یک دستگاه ساده برای استفاده ،T4 دارای طیف گسترده ای از ویژگی های قدرتمند است تا استفاده روزمره را آسان تر و ایمن تر کند.

سخت ترین دستگاه قابل حمل Crowcon از نظر طراحی با دوام است و به طور استاندارد شامل یک چکمه لاستیکی یکپارچه است. یک روکش فیلتر گیره اختیاری، که به راحتی برداشته و تعویض می شود، از سنسورها در کثیف ترین محیط ها محافظت می کند.

هنگامی که اکثر آشکارسازهای قابل حمل خاموش هستند، الگوریتمی که قرار گرفتن در معرض  TWA را ارزیابی می کند فرض می کند که این پایان شیفت است. هنگامی که دوباره روشن می شوند، این آشکارسازها مانند یک تغییر شیفت جدید عمل می کنند و تمام اندازه گیری های قبلی را نادیده می گیرند. با این حال تابع رزومه عملکردی، این گزینه را فراهم می کند که اندازه گیری های قبلی را در بازه زمانی صحیح شامل شود.

(دارای عمر باتری 18 ساعته).

نظرات بسته شده است.