سیستم IntelliDoX ترکیبی از ماژول های ارتباطی هوشمند و نرم افزارهای مربوطه برای ارائه مدیریت خودکار برای Honeywell BW ™ Solo ، Honeywell BW ™ Ultra ، BW ™ MaxXTII ، BW ™ Clip Series ، Honeywell BW ™ Clip4 و Honeywell BW ™ MicroClip Series بهره وری، قابلیت اطمینان و کارایی را هدایت می کنید.
با سیستم مدیریت ابزار IntelliDoX ،به سادگی یک آشکارساز در ماژول docking قرار داده میشود و به طور خودکار بر اساس مشخصات شما در نرم افزار Fleet Manager II یا Honeywell Safety Suite فعالیتهای خاصی را انجام می دهد. می توانید هر ماژول را طوری تنظیم کنید که یک تست لحظه ای انجام دهد، نقاط تنظیم زنگ هشدار بالا و پایین آشکارساز را مجدداً پیکربندی کنید. همچنین از نرم افزار برای تجزیه و تحلیل داده های هر آشکارساز گاز، اجرای گزارشات، پیگیری رعایت و حتی ارسال یادآوری ایمیل به کارگران استفاده کنید. به لطف طراحی منحصر به فرد IntelliDoX ،هر ماژول اتصال دارای LCD و صفحه کلید مخصوص به خود برای عملکرد مستقل است، بنابراین هنگامی که چندین ماژول را با هم گروه بندی می کنید، می توانید به طور هم زمان فعالیت های متفاوتی را برای آشکارسازهای مختلف انجام دهید .
Image
درباره ما
شرکت تامین تجهیزات گشایشگران فن صنعت کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات در زمینه آنالایزرهای پایش هوای محیط و خروجی دودکش ها آغاز نمود و کیفیت و ارائه خدمات را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون موفقیت های بسیاری در رضایت مندی مشتریان بدست آورده است.
ویژگی ها
اجرای تعهدات
پاسخگویی و خدمات
رضایتمندی
حفظ اصول اخلاقی
صداقت
پیشرفت علمی
تماس با ما
تهران - خیابان شریعتی - خیابان دستگردی (ظفر) - خیابان دکتر مصدق شمالی - کوچه یکم - پلاک 29- واحد4 
تلفن: 22271373-22270426-22270953-22271230
فکس: 02122270426 
ایمیل: info@gfs-co.com
کد پستی:1919634685
تمامی حقوق معنوی و مادی سایت متعلق به شرکت گشایشگران فن صنعت است