گاز سنج LaserMethane Mini

LaserMethane Mini  یک آشکارساز گاز متان قابل‌ حمل با برد بالا است که به گاز متان اجازه می‌دهد تا در فواصل نزدیک به ۱۰۰ متر تشخیص داده شوند. این امر تشخیص گاز متان موثر را در موقعیت‌های سخت به دست می‌ آورد، مثل لوله‌ کشی و یا ساختمان‌های قفل‌ شده، و به دور نگه داشتن اپراتور از منابع نشت کمک می‌کند.
LaserMethane Mini در حال حاضر با اتصال بلوتوث در دسترس است.
 
LaserMethane mini (LMm) یک آشکارساز دستی جمع و جور برای تشخیص گاز متان در فاصله ایمن (0-100 متر) است. با استفاده از فناوری لیزر، نشت متان با نشان دادن پرتو لیزر به سمت نشت مشکوک یا در امتداد خط بررسی انجام می شود. این فناوری بزرگ نیاز به دسترسی به مکان های مرتفع را حذف می کند، هزینه را کاهش می دهد و سرعت فعالیت های تشخیص نشت را بهبود می بخشد. آشکارساز گاز متان LMm برای استفاده در محیط های صنعتی، تجاری و تحقیقاتی، در هر مکانی که متان می تواند وجود داشته باشد و نیاز به مکان یابی یا نظارت دارد، ایده آل است.
Image
درباره ما
شرکت تامین تجهیزات گشایشگران فن صنعت کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات در زمینه آنالایزرهای پایش هوای محیط و خروجی دودکش ها آغاز نمود و کیفیت و ارائه خدمات را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون موفقیت های بسیاری در رضایت مندی مشتریان بدست آورده است.
ویژگی ها
اجرای تعهدات
پاسخگویی و خدمات
رضایتمندی
حفظ اصول اخلاقی
صداقت
پیشرفت علمی
تماس با ما
تهران - خیابان شریعتی - خیابان دستگردی (ظفر) - خیابان دکتر مصدق شمالی - کوچه یکم - پلاک 29- واحد4 
تلفن: 22271373-22270426-22270953-22271230
فکس: 02122270426 
ایمیل: info@gfs-co.com
کد پستی:1919634685
تمامی حقوق معنوی و مادی سایت متعلق به شرکت گشایشگران فن صنعت است