گازسنج T4

آشکارساز گاز قابل حمل T4 محافظت موثری در برابر 4 خطرات معمول گازی ایجاد می کند: مونوکسید کربن، سولفید هیدروژن، گازهای قابل اشتعال و کاهش اکسیژن. این دستگاه در حال حاضر با تشخیص پتان، هگزان و دیگر هیدروکربن های زنجیره بلند بهبود یافته است.
رعایت انعطاف پذیری، استحکام و هزینه پایین مالکیت در یک دستگاه ساده برای استفاده ،T4 دارای طیف گسترده ای از ویژگی های قدرتمند است تا استفاده روزمره را آسان تر و ایمن تر کند.
سخت ترین دستگاه قابل حمل Crowcon از نظر طراحی با دوام است و به طور استاندارد شامل یک چکمه لاستیکی یکپارچه است. یک روکش فیلتر گیره اختیاری، که به راحتی برداشته و تعویض می شود، از سنسورها در کثیف ترین محیط ها محافظت می کند.
هنگامی که اکثر آشکارسازهای قابل حمل خاموش هستند، الگوریتمی که قرار گرفتن در معرض  TWA را ارزیابی می کند فرض می کند که این پایان شیفت است. هنگامی که دوباره روشن می شوند، این آشکارسازها مانند یک تغییر شیفت جدید عمل می کنند و تمام اندازه گیری های قبلی را نادیده می گیرند. با این حال تابع رزومه عملکردی، این گزینه را فراهم می کند که اندازه گیری های قبلی را در بازه زمانی صحیح شامل شود.
(دارای عمر باتری 18 ساعته).
Image
درباره ما
شرکت تامین تجهیزات گشایشگران فن صنعت کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات در زمینه آنالایزرهای پایش هوای محیط و خروجی دودکش ها آغاز نمود و کیفیت و ارائه خدمات را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون موفقیت های بسیاری در رضایت مندی مشتریان بدست آورده است.
ویژگی ها
اجرای تعهدات
پاسخگویی و خدمات
رضایتمندی
حفظ اصول اخلاقی
صداقت
پیشرفت علمی
تماس با ما
تهران - خیابان شریعتی - خیابان دستگردی (ظفر) - خیابان دکتر مصدق شمالی - کوچه یکم - پلاک 29- واحد4 
تلفن: 22271373-22270426-22270953-22271230
فکس: 02122270426 
ایمیل: info@gfs-co.com
کد پستی:1919634685
تمامی حقوق معنوی و مادی سایت متعلق به شرکت گشایشگران فن صنعت است