این نمونه بردار ساخت کشور ایتالیا می باشد. و استاندارد ترین روش های نمونه برداری ذرات را میتواند به صورت اتوماتیک ایزوکنتیک در اختیار کاربر قرار دهد.
این سیستم بسیار جدید و به روز بوده و جهت نمونه برداری از ذرات معلق خروجی دودکش، دی اکسین و فوران و فلزات سنگین طراحی گردیده است که به روش اتوماتیک ایزوکنتیک و با سرعت فوق العاده این کار انجام میدهد.
سیستم های  Dadolab  از طراحی جدید و برنامه ی نرم افزاری فوق العاده قوی بهره می برد. توجه خاص در طراحی به وزن کمتر و حمل آسانتر دستگاه و همچنین کاربر پسند بودن سیستم تنظیمات و سهولت در کار با دستگاه، توجه کاربران زیادی را به خود جلب نموده است.
از مشخصات قابل توجه سیستم Dadolab  نمونه برداری دی اکسین و فوران و فلزات سنگین خروجی از دودکش میباشد که در کنار نمونه برداری ذرات معلق خروجی دودکش، این دستگاه را به پکیجی کامل برای نمونه برداری های مختلف از دودکش صنایع گوناگون تبدیل نموده است.
Image
Image
نمونه بردار دیوکسین وفوران مدل  (HP5) :
نمونه برداری بسیار دقیق دیوکسین وفوران به روش کاملا استاندارد EPA23 و استاندارد   (EN1948) را به صورت دقیق انجام می دهد.
درباره ما
شرکت تامین تجهیزات گشایشگران فن صنعت کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات در زمینه آنالایزرهای پایش هوای محیط و خروجی دودکش ها آغاز نمود و کیفیت و ارائه خدمات را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون موفقیت های بسیاری در رضایت مندی مشتریان بدست آورده است.
ویژگی ها
اجرای تعهدات
پاسخگویی و خدمات
رضایتمندی
حفظ اصول اخلاقی
صداقت
پیشرفت علمی
تماس با ما
تهران - خیابان شریعتی - خیابان دستگردی (ظفر) - خیابان دکتر مصدق شمالی - کوچه یکم - پلاک 29- واحد4 
تلفن: 22271373-22270426-22270953-22271230
فکس: 02122270426 
ایمیل: info@gfs-co.com
کد پستی:1919634685
تمامی حقوق معنوی و مادی سایت متعلق به شرکت گشایشگران فن صنعت است