شرکت گشایشگران فن صنعت، با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری یا ارتباط مستقیم با کمپانی Honeywell آمریکا، Crowcon انگلستان، Electronic Detection Technology CO و Action Electronics از چین که از معتبرترین تولیدکنندگان اروپا و آسیا هستند، در زمینه تجهیزات پرتابل و ثابت اندازه گیری، مانیتورینگ و کنترل در ایران فعالیت می نماید. این شرکت، به عنوان نماینده رسمی کمپانی های Electronic Detection Technology CO و Action Electronics و تامین کننده مستقیم از کارخانه های Honeywell و Crowcon ضمن تأمین، نصب و راه اندازی سیستم های فوق کلیه خدمات پس از فروش نظیر آموزش، کالیبراسیون، سرویس، تعمیرات و تأمین قطعات یدکی را برای تجهیزات مورد ارائه به انجام می رساند.
گاز سنج های ثابت و پرتابل این شرکت راه حل مناسبی برای نشان دادن و جلوگیری از خطر نشر و ازدیاد حجم گاز های سمی و قابل اشتعال و حفظ ایمنی افراد در محیط هایی است که گاز های سمی یا قابل اشتعال بخشی از پروسه یا یکی از محصولات جانبی آن می باشد. گاز سنج های این شرکت به دو دسته ثابت و پرتابل دسته بندی میشود.
گاز سنج های پرتابل چند گازه و یا تک گازه ارائه شده توسط این شرکت مانند تلفن همراه کوچک و سبک به راحتی قابل حمل و نقل بوده و در برابر ضربه و نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم است و کلیه اخطار ها را به سه طریق لرزشی، دیداری و شنیداری به اطلاع کاربر میرساند. لازم به ذکر است که بر اساس کاربردها و application های مختلف تجهیز پیشنهادی این شرکت متفاوت خواهد بود.
گاز سنج های پرتابل به دو دسته تک گازه و چند گازه تقسیم بندی می شود.
Image
گازسنج های قابل حمل (پرتابل) ایمنی ، انطباق و بهره وری
نشت گازهای ناخواسته تهدید قابل ملاحظه ای برای اموال ، محیط زیست و زندگی بشر است . بنابراین ، کمپانی Honeywell  و فناوری BW  طیف وسیعی از گازسنج قابل حمل را تولید می کنند که در طرح های فشرده و سبک  تنها از واحدهای هشدار مختلف قابل استفاده است .
این تولیدات کمپانی Honeywell برای فضاهای محدود و آزمایش نشت نقطه ای مناسب بوده و بصورت لحظه ای وضعیت و ایمنی کارگران مناطق خطرناک را نشان می دهد و به شرکت ها کمک می کند تا سریعتر ، آگاهانه و قاطعانه به حوادث ایمنی واکنش نشان دهند.

گازسنج XNX™ Universal Transmitter

از وسیع ترین طیف حسگرها در یک پلت فرم مشترک پشتیبانی می کند و انتخاب مدولار ورودی و خروجی (صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان) را ارائه می دهد. مشخصات سریع مواد: LM25 آلومینیوم ، رنگ آمیزی شده (رنگ SS316 اختیاری است)

مشاهده جزئیات

گازسنج Sensepoint XCD

نظارت جامع از خطرات گاز قابل‌اشتعال ، سمی و اکسیژن را در محیط‌های قابل انفجار در فضای داخلی و بیرون فراهم می‌کند. مشخصات  سریع دستگاه : محدوده ولتاژ ورودی: ۱۶ تا ۳۲ VD(۲۴ VDC اسمی)

مشاهده جزئیات

گازسنج Sensepoint XCD RFD

آشکار ساز قابل اشتعال از راه دور، انعطاف پذیرترین و کاربردی ترین انتخاب شما برای نظارت از راه دور گازهای قابل اشتعال در مناطق کلاس 1 ، Div 1 است.
مشخصات سریع : محدوده ولتاژ ورودی : 16 تا 32 VDC (24 VDC نامی) • ارتباط: RS485 ، MODBUS RTU • نصب: قطب یا دیوار.

مشاهده جزئیات

گازسنج Sensepoint XCD RTD

با این دستگاه از راه دور گازهای سمی را در مناطق کلاس 1 ، Div 2 کنترل کنید ، در حالی که تعمیر و نگهداری ، آموزش و هزینه کلی نظارت بر گاز را کاهش می دهید.
مشخصات سریع : محدوده ولتاژ ورودی: 16 تا 32 VDC (24 VDC اسمی) • ارتباط: RS485

مشاهده جزئیات

گازسنج FSL100 Flame Detectors

طیف وسیعی از آشکارسازهای شعله سبک صنعتی/ تجاریHoneywell Detectors  ، پوشش ساده مناطق خطر آتش‌ سوزی را در بسیاری از کاربردهای خطر آتش‌ سوزی فراهم می‌کند. نصب، راه‌اندازی و عملکرد ساده است. پوشش گسترده و سرعت سریع پاسخ ایمنی ، با وجود یک تست اتوماتیک و لامپ‌های آزمایشی موجود برای پوشش همه مدل‌ها، قابلیت اطمینان حاصل می‌شود.

مشاهده جزئیات

گازسنج FS20X Flame Detector

FS20X که بخشی از خانواده شعله یاب های الکترواپتیکال FSX است ، نشان دهنده یک جهش کوانتومی در ادغام فناوری های سنجش مادون قرمز و ماوراء بنفش است.
مشخصات سریع ؛ میدان دید: 90 درجه کامل 100٪ هسته بینایی ، ± 45 درجه از محور

مشاهده جزئیات

گازسنج SS2 Flame Detector

این شعله سنج های چند طیفی ، انرژی تابشی را در طیف ماوراء بنفش (UV) ، مرئی  و مادون قرمز TM )IR) حس می کنند. • مشخصات سریع • حساسیت : 18.2 متر (60 فوت.) تا 0.1 متر • 2 • (1 فوت مربع) آتش n-Heptane

مشاهده جزئیات

گازسنج RAEGuard 2 PID

این دستگاه یک آشکارساز نوری ثابت (PID) است که طیف وسیعی از ترکیبات آلی فرار (VOCs) را اندازه گیری می کند . • مشخصات سریع • فناوری سنسور هوشمند دیجیتال • محدوده تشخیص 0.01 تا 100 ppm ، 0.1 تا 1000 ppm یا 1 تا 1000 ppm

مشاهده جزئیات

گازسنج Series 3000 Mkll and Mklll Transmitters with Sensor

آشکارساز گاز سمی و اکسیژن با حلقه 2 سیم برای استفاده در جوهای احتمالی انفجار - ضد انفجار و نسخه های  ایمن • مشخصات سریع • حداکثر ابعاد 164 میلی متر 201 201 میلی متر 99 99 میلی متر (6.4 اینچ 7. 7.9 اینچ 3. 3.9 اینچ)

مشاهده جزئیات

ردیاب‌های گاز قابل‌حمل  Crowcon در برابر طیف وسیعی از خطرات گازهای صنعتی محافظت می‌کنند که هر دو مانیتور تک گازی و چند گازی در دسترس هستند.  با دامنه وسیعی از اندازه‌ها و پیچیدگی‌های موجود، می‌توانید یک راه‌ حل تشخیص گاز قابل‌حمل مناسب برای برطرف کردن تعداد و نوع حسگرهای گازی که به آن نیاز دارید.

گازسنج Xgard

Xgard مجموعه ای جامع از آشکارسازهای گازی چند گانه ثابت است که شرایط مختلف برای تشخیص گاز در صنایع سراسر جهان را برآورده می کند ، که شامل تصفیه آب ، نفت و گاز ، نیرو ، تأسیسات تحقیقاتی و تأسیسات تولیدی است.

مشاهده جزئیات

گازسنج Xgard Bright

Xgard Bright یک پلتفرم همه کاره است که ضمن تشخیص کارکرد آسان و کاهش هزینه های نصب ، تشخیص گازهای قابل اشتعال و سمی و نظارت بر اکسیژن را ارائه می دهد. فراهم نمودن سیگنال‌های آنالوگ مانند 4-20mA  و RS - 485 به عنوان استاندارد، Xgard  روشن با اعلام خطر و رله خطا به عنوان استاندارد و همچنین ارتباطات اختیاری است.

مشاهده جزئیات

گازسنج TXgard-IS+

TXgard-IS+ یک آشکارساز گاز سمی و اکسیژن با ایمنی بالا با صفحه نمایش LCD محلی است.
انتخاب بسیار وسیعی از حسگر ها برای استفاده در انواع کاربرد ها در دسترس است.

مشاهده جزئیات

گازسنج Flamgard Plus

آشکارساز گاز قابل اشتعال مقاوم در برابر شعله (Ex d) با صفحه نمایش و خروجی 20 - 4 میلی آمپر ، برای تشخیص هیدروکربن ، هیدروژن و بنزین و بخار.

مشاهده جزئیات

گازسنج Xsafe

سیستم تشخیص گاز ثابت Xsafe به طور خاص برای برآوردن نیازهای شما طراحی شده است. خطرات ناشی از گازهای سمی و قابل اشتعال و همچنین کمبود اکسیژن در هر کاربرد متفاوت است .

مشاهده جزئیات

گازسنج FGard IR3 Flame Detector

شعله یاب FGard IR3 Flame Detector  یک آشکار ساز شعله ای چند طیفی ضد انفجار است. FGard عملکرد فوق العاده ای را دارد ، و واکنش به سوخت مایع هیدروکربن و آتش‌سوزی در مسافت‌های دور را ارائه می‌دهد.
این دستگاه درجه اول تشخیص شعله با اپتیکال گرم شده هوشمند را برای نتایج واضح تر و تأیید نوری پیشرفته ارائه می دهد تا هشدارهای کاذب را تا حد زیادی کاهش دهد.

مشاهده جزئیات
کمپانی Electronic detection technology یکی از شرکت های شناخته شده ی آسیای شرقی ، در زمینه ی اندازه گیری گاز ها و تجهیزات ایمنی می باشد.
سنسور های استفاده شده در دستگاه های تولیدی این کمپانی از برند CCR انگلستان بوده و تنها نماینده انحصاری این برند در ایران شرکت گشایشگران فن صنعت می باشد .

gas alarm controller D6000

کنترل کننده تشخیص گاز

مشاهده جزئیات

sound and light alarm lamp QD100

دارای پوسته ضد انفجار

مشاهده جزئیات

channel gas alarm controller QD6000 2

کنترل کننده تشخیص گاز دو کاناله

مشاهده جزئیات

gas detector QD6310

دارای عمر طولانی

مشاهده جزئیات

Gas Detector QD6330

کارکرد دقیق و حساسیت بالا

مشاهده جزئیات

Single-point wall-mounted gas detector QD6380 II

آشکارساز گاز دیواری تک گازه

مشاهده جزئیات

gas alarm controller QD7000

آشکارساز ذرات گرد و غبار در هوا

مشاهده جزئیات

Intelligent gas detection controller QD8000

آشکارساز گاز هوشمند

مشاهده جزئیات

Point Type Gas Detector S100

آشکارساز گاز تک گازه

مشاهده جزئیات

Modular gas detector S300

-

مشاهده جزئیات

fixed Gas Detector S400

آشکارساز گاز چند منظوره

مشاهده جزئیات

fixed gas detector S400-W + mobile battery

آشکارساز گاز ثابت S400-W + باتری موبایل

مشاهده جزئیات

gas alarm controller S8100

کارکرد آسان

مشاهده جزئیات

gas alarm controller S8200

کنترل متمرکز چندین نقطه به طور همزمان

مشاهده جزئیات

Gas Alarm Controller S8500

-

مشاهده جزئیات

گازسنج Gas concentration transmitter in transparent plastic case

حسگر گاز
مدار الکترونیکی برای تبدیل
پایانه های منبع تغذیه و اتصال الکتریکی سیگنال های خروجی
قاب پلاستیکی شفاف و نگهدارنده سنسور آن با فیلتر محافظ

مشاهده جزئیات

گازسنج Gas concentration transmitter in gray plastic case

سنسور گاز
مدار الکترونیکی برای تبدیل
پایانه های منبع تغذیه و اتصال الکتریکی سیگنال های خروجی
قاب پلاستیکی و نگهدارنده سنسور آن با فیلتر محافظ

مشاهده جزئیات

گازسنج Gas concentration transmitter in metallic case

-

مشاهده جزئیات

گازسنج Gas concentration transmitter with ATEX certificate

-

مشاهده جزئیات

گازسنج Gas concentration transmitter with ATEX certificate

-

مشاهده جزئیات
درباره ما
شرکت تامین تجهیزات گشایشگران فن صنعت کار خود را هدف بهبود و افزایش خدمات در زمینه آنالایزرهای پایش هوای محیط و خروجی دودکش ها آغاز نمود و کیفیت و ارائه خدمات را در اولویت کاری خود قرار داد و تا کنون موفقیت های بسیاری در رضایت مندی مشتریان بدست آورده است.
ویژگی ها
اجرای تعهدات
پاسخگویی و خدمات
رضایتمندی
حفظ اصول اخلاقی
صداقت
پیشرفت علمی
تماس با ما
تهران - خیابان شریعتی - خیابان دستگردی (ظفر) - خیابان دکتر مصدق شمالی - کوچه یکم - پلاک 29- واحد4 
تلفن: 22271373-22270426-22270953-22271230
فکس: 02122270426 
ایمیل: info@gfs-co.com
کد پستی:1919634685
تمامی حقوق معنوی و مادی سایت متعلق به شرکت گشایشگران فن صنعت است